XIAOMI HUTT DDC55

Aknapesurobot XIAOMI HUTT DDC55

Kui otsustad aknapesu jätta aknapesuroboti hooleks, siis ei säästa see üksnes sinu aega vaid ka tervist ja väldib stressi. Eriti, kui sul on kõrged aknad, millede pesemiseks vajad redelit. Kogu see tegevus on riskantne ja ebamugav. Kõrgusekartlikele inimestele on robot tõeline pääsemine ebameeldivast ja isegi ohtlikust tööst.

Xiaomi Hutt DDC55 eesmärgiks on saada sinu aknad võimalikult plekkide vabaks. Sa ei pea erilist vaeva nägema tema kasutamiseks. Ühenda see vooluvõrku, kinnita aknale puhastama ja naudi ise oma vaba aega! Aknapesurobot liigub mööda akent järk-järgult ülespoole puhastades ja pühkides aknad servast servani, kuni need on täielikult puhastatud.

Aknapesurobotil ei ole veorattaid ja seetõttu ei jäta see klaasakendele ja muudele pindadele jälgi. See on projekteeritud nii, et isegi kui mikrofiiber puhastuslapp on mustusest küllastunud, liigub robot edasi jätmata mustuse jälgi ega nähtavaid triipe.

Samuti on aknapesurobotil kukkumisvastane algoritm ja ta tuvastab automaatselt takistusi ja servi nagu aknaraamid. Kui ta märkab takistust, liigub see teises suunas ja jätkab puhastamist.

Hutt DDC55-ga on kaasas integreeritud UPS (katkematu toiteallikas ), mis takistab aknapesuroboti kukkumist aknalt alla, kui toimub ootamatu voolukatkestus. Sisseehitatud UPS hoiab aknapesuroboti kui liimitult aknal umbes 20 minutit ilma toiteta, selle aja jooksul peate ta eemaldama. Ja juhusliku kukkumise korral on robotil viie meetri pikkune turvaköis, mis takistab aknapesuroboti kukkumist põrandale ja tõenäolist kahjustust.

Kuidas Xiaomi Hutt DDC55 toimib

Xiaomi Hutt DDC55 on varustatud spetsiaalselt projekteeritud vaakummootoriga, mis toidab kahte puhastusketast, mis on kaetud tiheda mikrofiiber puhastuslapiga. Kui aknapesurobot liigub üle aknaklaasi, siis kettad pöörlevad vastassuunas ja samal ajal vaakummootor imab mustuse ja tolmu osakesed läbi mikrofiiberlapi.

See aknapesurobot ei jäta pinnale jälgi ega kriipse, sest puhastuslapid on paksud ja pehmed, et saavutada hea tulemus. See väike masin on ebatavaliselt võimsa pöördemomendiga. See pühib ühe koha üle kaks korda, pühib ära kuiva mustuse ja veeplekid ning imab endasse tolmuosakesed.

Kui puhastusrattad pöörlevad, pühivad mikrofiiberpuhastuslapid pinda piisavalt jõuga, et hõõruda maha kangekaelsed mustuse plekid ja vaakummootor tõmbab sisse mustuse osakesi. Kui see puhastab, tunneb ta automaatselt ära erineva mustuse ja automaatselt kohandab oma imemisjõud vastavalt.

Loe ka: Winbot X ülevaadet.

Aknapesuroboti imemisvõimsus varieerub 2600 Pa ja 3400 Pa vahel, mis on võimsam kui enamikel teistel aknapesurobotitel, isegi robottolmuimejal, ja võimaldab tal täielikult puhastada mis tahes liiki mustuse aknal.

Pärast akna täielikku puhastamist aknapesurobot peatub automaatselt. See on varustatud võimsa tsentrifugaalventilaatoriga, mis säilitab surve ka juhul, kui esinevad lekked. See uus tehnoloogia muudab roboti ideaalseks kaaslaseks, et võidelda erinevatel pindadel oleva mustusega, seetõttu puhastab see erineva paksusega klaasi, plaati, peeglit, puitust, roostevabast terasest ja marmorist pindu.

Jõudlus

Hutt DDC55-l on palju funktsioone, mis võimaldavad suurepärast puhastusjõudlust klaasakendel ja erinevatel muudel pindadel. Puhastuskettad liiguvad mööda pindu libisemiseta ja suure tihedusega puhastuslapid neelavad kõik mustuse ja pühivad pinnad puhtaks ilma rajajälgi jätmata tänu Jaapanis toodetud harjadeta mootorile .

Aknapesurobotil on kaugjuhtimispult , mida saab kasutada, et suunata robot mingisse kohta, kui leiate, et see koht vajab veel puhastamist. Aknapesuroboti müra vähendamise disain tagab maksimaalselt 65 dB mürataseme, mis on piisavalt vaikne, et saaksite jätkata oma tavapärast igapäevast tegevust.

Puudused

Esiteks, aknapesurobotil on kumerad servad, mis muudab võimatuks puhastada akende nurki. Kuigi robot töötab iseseisvalt, peab teda siiski pidevalt ümber tõstma, kui aknaid on palju ja neil on veel omakorda ruudud.

Lihtne seadistamine ja kasutamine

Vaatamata suurepärasele inseneritööle on Hutt DDC55 siiski väga lihtne vidin. Selle kontrollimine ja kasutamine on väga intuitiivne ja ta ei vaja enne akende puhastamist mingit tehnilist seadistamist.

Esiteks, sa pead ainult korralikult kinnitama viie meetri pikkuse turvaköie vastupidava objektikülge, et hoida ära aknapesuroboti maha kukkumist . Enne roboti käivitamist kinnitage puhastuslapid puhastusrataste külge, ühendage robot toiteallikaga, pöörake lülitit START asendisse ja asetage robot aknale. Selle aktiveerimine ühe nupuvajutusega on praktiline ja lihtne, tal on ka kaasas kaugjuhtimispult, mis lisab mugavust.

Usaldusväärsus

Hutt DDC55 on suurepärane aknapesurobot, see on täpselt 8,5 cm kõrge ja võib ohutult pühkida isegi kitsastes kohtades olevad aknad. See on varustatud 650 mAh super võimsus polümeer liitium-ioon akuga. Puhastuskiiruseks on sel aknapesurobotil 1 m2/3 min.  See on usaldusväärne vidin ja hooldad seda nõuetekohaselt, teenib see sind hästi. Hutt DDC55 on hästi ehitatud masin ja sel on 12-kuuline garantii.

Igapäevane hooldus

Aknapesurobot ei vaja erilist hooldust. Kui seda ei kasutata, tuleb teda hoida kuivas kohas ja eemal soojusallikatest. Puhastuslapid on korduvkasutatavad ning neid tuleb pärast igat puhastuskorda pesta ja kuivatada, et vabaneda mustusest ja vältida tolmuosakeste suurt kogunemist.

Kui sinu aknad on väga määrdunud, pead võib-olla kasutama kuiva lappi, et kõigepealt pühkida pinnalt suurem sodi. Samuti niisuta mikrofiiberlappi ja vääna see kuivaks enne selle asetamist määrdunud aknapaneelile.