Aknapesurobot Winbot X

Aknapesurobot Winbot X

WINBOT X on vabalt liikuv, kohandatav, intelligentne seade, mis kinnitub sinu aknaklaasi külge ja liigub pinnal, kuni iga sentimeeter on plekivaba. WINBOT on suurepärane automatiseeritud aknapesurobot klaaspindade hoolduseks. Sellel on omadused, mis jätavad teised masinad kaugele maha nii elegantse atraktiivsuse kui ka praktilise tehnoloogilise poolest. WINBOT liigub turvaliselt ja vabalt, nii et saad rohkem aega kulutada kõigele, mida armastad.

Juhtmevaba jõuallikas

WINBOT toob uue nutika lähenemise igapäevaellu. Juhtme puudumine vähendab takistusi ja annab suurema puhastusala ja parema võimaluse hooldada väga kõrgeid aknaid. WINBOT kohandub sinu aknaga, liigub arukalt ja ohutult ning rakendab võimsaid puhastussüsteeme, kuni töö on tehtud.

Sügavpuhastuse režiim

WINBOT suudab tuvastada akna suuruse ja kuju, seejärel loob intelligentse ja süstemaatilise puhastustee suurendamaks puhastustõhusust.

WINBOT puhastab sinu klaaspindu nelja astmelise puhastussüsteemiga, mis keskendub täpselt roboti all olevale alale. Aknal navigeerides võib seade liikuda automaatsel puhastusrežiimil või võid valida sügavpuhastusrežiimi. Valides viimase, võib aknapesurobot tagasi liikuda juba puhastatud alale ja alustad otsast peale tagamaks viimistletud lõpptulemuse.

Kasutades põhjalikku neljaastmelist puhastussüsteemi, kuivatab ja pühib WINBOT X igas suunas. See aitab puhastusvedelikku säästlikult kasutada ning aknad jäävad triipudevabaks ja säravaks.

Kui valitud on sügavpuhastuse režiim, siis kasutab WINBOT X kahesuunalist puhastusteed, mis annab sinu kõige mustematele aknaklaasidele sügavpuhastuse.

Ohutussüsteem

WINBOT on loodud spetsiaalselt ohutust silmas pidades. WINBOTi kasutamisel on sinu meelerahu säilimiseks lisatud mitu turvafunktsiooni.

Lisaks iminapp kinnitusele on Winbot X-i korpuse küljes ka julgestustross, mis garanteerib toote kasutamise ohutuse nii sise- kui ka välistingimustes. Robot kasutab enda monitoorimiseks ja ohutuse tagamiseks 2,4 GHz ühendust. Kui iminapa rõhk langeb alla 3,5 Kpa, siis robot saadab välja hoiatava alarmi, et tagada julgestustrossi ja akna vaheline ühendus. Roboti aktiivne julgestussüsteem tõmbab ennast trossiga iminapa poole kohe, kui tekib kukkumise oht ja seeläbi tagab enda ohutuse.

WINBOT roboti täiustatud imemistehnoloogial on kaks eesmärki, millest peamine on WINBOT X aknapesuroboti turvaline kinnitamine klaasi külge. Lisaks tähendab võimsam imemine puhastuslappide tõhusamat pühkimist ja seetõttu ka klaaspindade paremat puhastamist.

Tänu täpsele servade tuvastamise tehnoloogiale on WINBOT valmis liikuma üle kõikide klaaspindade. Andur reageerib, kui robot põrkub vastu raami või muud takistust või kui see läheneb raamita akna servale, muutes seejärel koheselt roboti liikumissuunda.

Seadme täielik laadimisseanss tagab WINBOT X-i 50-minutilise tööaja. Kui aku hakkab tühjenema, naaseb seade algpunkti ja aktiveerib heli märguanded 30-ks minutiks. Winbot 950 on näiteks aga juhtmega vooluvõrgus.

Omadused

Seadme disain, lihtne tarkvara ja turvafunktsioonid on loodud ühte eesmärki silmas pidades, muuta seade suurepäraseks automatiseeritud abistajaks, mida oma kodus kasutada.

WINBOTil on kindel ja tugev käepide, mis muudab selle ühe käega tõstmise ja seadistamise eriti lihtsaks.

Käepärase kaugjuhtimispuldi abil saab WINBOT robotit juhtida ükskõik millisest kohast. Alustage puhastamist, peatage puhastamine, tehke paus või muutke suunda vastavalt vajadusele ühe nupuvajutusega.

WINBOT teab, millal ta puhastamise lõpetab, ja naaseb sinu mugavuse (ja ohutu kättesaamise) huvides täpselt samasse kohta, kuskohast ta alustas ning sa saad robotist kinni võtta ja selle klaasi küljest eemaldada.

Kui WINBOT soovib infot edastada, kasutab see sinu tähelepanu saamiseks nii visuaalseid hoiatusi kui ka audiohoiatusi. See tähendab, et saad vaadata mujale ja teha teisi toimetusi samal ajal, kui sinu aknaid säravaks puhastatakse.

WINBOT-i müratase on puhastamisel madalam kui enamikel tolmuimejatel, seega saad oma toimetusi jätkata ja tema müra ei häiri sind.