Aknapesurobot Liectroux WS1080

Aknapesurobot Liectroux WS1080

Omadused

 • Tootja   Liectroux
 • Toote kategooria             Aknapesurid
 • Aknapesuri tüüp              Robot
 • Aku tüüp             4x Li-Po
 • Puhastuskiirus  1 m2 / 2 min
 • Garantiiperiood               24 kuud
 • Värv      Must
 • Kõrgus  93 mm
 • Kaal       1,4 kg
 • Võimsus              75 W

Põhijooned

Märkus: Palun ärge pange masinat tööle lakke. Kui soovite ikkagi seda teha, masin kukub või ei tööta korralikult, siis toote garantii ei kehti enam!

Toote nimetus: automaatne aknapesurobot Liectroux, klaasipuhastusvahend, robotpesur.

Mudeli nr: WS-1080

Klaasipuhastus on tüütu asi paljudes kohtades kogu maailmas, eriti suurte ja kõrgete akende korral, ja väliaknade juures. Kui jätate aknad kauaks pesemata, on need kindlasti tolmused ja pärast tuult või vihma muutuvad plekid häirivalt nähtavaks. Nende puhastamine on väga ebamugav ja raske töö, kuid professionaalsete koristajate palkamine on kallis ja ise pesemine ohtlik. LIECTROUX klaasipuhastus robot maksab teile vähem, kui lasta aknaid professionaalidel puhastada. Sellest saab hea abimees teie elus. Paljudele peredele, koristajatele, kauplustele ja kontoritele meeldib see väga. WS-1080 on ruudukujuline ühepoolne aknapesurobot. Selle kiire vaakummootor hoiab seda kindlalt akende ja isegi seinte pinnal. Kaks patenteeritud kõrge hõõrdumisega ja libisemisvastast silikoonvööd võimaldavad robotil pindadel vabalt liikuda. Mikrofiiberkiust puhastuslapid on spetsiaalselt roboti jaoks loodud, et saavutada parim puhastustulemus ja neid saaks pesemiseks ja korduvkasutamiseks hõlpsasti ära võtta.

WS-1080 on sisse ehitatud katkematu toitesüsteemi (UPS). Toite väljalülitamise korral annab UPS toite, et vältida roboti klaasilt kukkumist. Roboti kasutamisel on väga soovitatav siduda turvanöör, mis peab vastu kuni 150 kgf raskuse, teie toa mõne tugevalt kinnitatud eseme külge. Lisaks sellele on WS-1080-l kahte tüüpi sisseehitatud intelligentseid andureid. Üks neist on lasersensor, mis suudab servad tuvastada, et robot saaks liikuda raamita akna- / klaasustel. Teine on rõhuandur, mis jälgib vaakumi olekut reaalajas. Vaid ühte nuppu vajutades saab WS-1080 arukalt planeerida kõige tõhusama puhastustee, tuvastada akna servad ja kogu akna automaatselt puhastada.

Omanik sai robotit ka kaugjuhtimispuldi abil käsitsi juhtida.

Kirjeldus

LIECTROUX aknapesurobot WS-1080, mis on mõeldud väliste kõrgete akende puhastamiseks, asendab ohtliku inimtöö. See masin puhastab aknaid kiiresti, ühe ruutmeetri puhastamiseks kulub vaid 2,4 minutit. Robot töötab automaatselt, sel on kolm erinevat puhastusviisi. Sobib erinevatele pindadele üle 30 °, peegel, vannituba, sein, marmor, puit, plaat ( ei sobi horisontaaltasapinnale laes).

LIECTROUX aknapesurobotil WS-1080 on tark puhaststeekond. Temaga töötamine on lihtne, robot tuleb ühendada vooluvõrku, kinnitada klaasile ja vajutada Start nuppu.

Ohutuse tagamiseks on aknapesurobotil 2,8 Kpa vaakumkamber, see aitab robotit piisavalt tugevalt akna küljes hoida, et see alla ei kukuks. Robotil on ka 650 mAh mahtuvusega sisemine aku, et see püsiks ohutu umbes 20 minutit, kui robot vooluvõrgust voolu ei saa. Seetõttu ei kuku robot aknalt alla, see annab häälega märku, kui vool katkes ning kasutaja saab ta turvaliselt maha võtta. Samuti on robotil kaasas turvaköis, et tagada ohutus.

Toote garantii kehtib vastavalt EL seadustele. Kui robot töötab valesti, siis on tavaliselt võimalikud kolm probleemi. Need on seotud ratta, mootori või emaplaadiga. Tootja soovitab saata video, kui see ei tööta, ja nende insenerid leiavad probleemi ja tarnivad teile uue osa. Lihtsalt keerake kruvi lahti ja vahetage katkine osa uue vastu. Seda on väga lihtne ise vahetada. Loe ka fengrui robotist.

Mõõtmed

 • Minimaalne puhastusala suurus 40 cm x 40 cm
 • Lubatud pinna karedus: <1,5 mm
 • Masina suurus: 24 x 24 x 10 cm
 • Kaal: 1,2 kg
 • Võimsusvahemik: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
 • Energiatarve: 65W
 • Sertifikaat: CE, FCC, RoHS

Põhijooned

 1. Töötab mis tahes paksusega klaasil.
 2. Rakendatud tehisintellekti tehnoloogia.
 3. Kaugjuhtimispult.
 4. Saab kasutada raamita aknal.
 5. Automaatne seiskamine pärast töö lõppu.
 6. Kiire puhastamise kiirus kuni kaks minutit ruutmeetri kohta.
 7. Spetsiaalselt disainitud mikrokiud puhastusriie.
 8. Sisseehitatud katkematu toitesüsteem (UPS).
 9. Kolm automaatse puhastuse režiimi
 10. Väga usaldusväärne kukkumisvastane algoritm.
 11. Automaatne ja käsitsi juhtimiseks kaugjuhtimispult.
 12. Suure tugevusega turvaköis, mis peab vastu kuni 150 kgf.
 13. Madal energiatarve (65W, 100-240VAC, 50-60Hz)

Pakendi sisu

LIECTROUX akenapesurobot * kaugjuhtimispult * adapter * vahelduvvoolu toitejuhe * pikendatav kaabel * pikkade aasadega mikrofiiber puhastuslapp * lühikeste aasadega  mikrofiiber puhastuslapp * turvaköis *kasutusjuhend