Fengrui R-C901

Aknapesurobot FENGRUI R-C901

FENGRUI R-C901 on tark aknapesurobot, mis toimib nii toas kui õues ja temaga saab puhastada peale klaaspindade ka keraamilisi plaate, seinu ning lagesid.

Kirjeldus

Kui R-C901 aknapesurobot tööle hakkab, kleepub see klaasi külge nagu geko ja alustab puhastamist. R-C901 töötamise ajal saate muusikat kuulata või oma tööd teha. Te ei pea seda pidevalt jälgima. See aknapesurobot töötab mitmel kõval siledal pinnal, ühildub kõigi klaasitüüpide, lameda seina, laua, põranda ja laega. Kuid ühte tähtsat asja pidage meeles, nimelt ei tohi unustada seda turvaköiega ühendamast. Ärge seda unustage!

Tootearendus põhineb kliendi mugavusel. Imemisvõimsus 5600pa tekitab tohutut müra. Seetõttu täiendati R-C901 vaakumvõimsust, mis vähendas oluliselt mürataset. Tänu sellele ei häiri ta teid ega peret siseakende puhastamisel ega sega naabreid akende väljaspoolt pesemisel. See robot pakub ökonoomset lahendust tööle, mida enamik inimesi kas vihkab või neil pole aega seda teha. R-C901 on soodne toode, samas on see väga praktiline ja tõhus. Tootega tulevad kaasa vahetatavad puhastuslapid, mis puhastavad mustuse ja veeplekid tõhusalt.

Kuidas see töötab?

Robot käivitub ühe nupule vajutusega ja tal on infrapuna kaugjuhtimispult. Nagu mainitud, on robot suure imemisvõimsusega, tal on automaatne puhastamine kolmes suunas. See on varustatud funktsiooniga, mis võimaldab arukalt tuvastada akna piiri. Elektrikaabli pikkus on 4 meetrit. Kui sellest pikkusest jääb väheks, võite pöörduda müüja poole ja ta tellib pikema kaabli.

R-C901 on mõistliku hinnaga kodumasin. See on kingitusekski hea valik. R-C901 hõlbustab majapidamistööde tegemist, koristades erinevatelt pindadelt. R-C901 on nutika süsteemiga ja tipptasemel disainiga robot. See toode on jällegi sammuke lähemale moodsale ajastule, kus kodutöid teevad inimeste asemel robotid.

Fengrui R-C901 on aknapesurobot, mis aitab hoida teie kodu aknaid laitmatult puhtana. Roboti kasutamine säästab aega ja kulusid, seega ei pea te professionaalse aknapesija jaoks raha välja käima. Lisaks on palju turvalisem saata robot kõrgele lae alla, selle asemel et ise redelit pidi üles ronida. Aknale asetatuna töötab Fengrui R-C901 algul ülespoole, seejärel muudab suunda vasakult paremale. Sellega saavutatakse üle 99% katvus, mis on automatiseeritud koristaja jaoks muljetavaldav. Kaasas on tal viie meetri pikkune pikendusjuhe, võimaldades robotil ka kõrgeid aknaid puhastada.

Kui robot on akenale paigutatud, jääb R-C901 oma ülesande täitmiseks kindlalt klaasi külge kinnitatuks. Te ei pea masinat pidevalt jälgima, lihtsalt seadistage see ja laske tal oma asju ajada.

Millistele pindadele see sobib?

Aknapesurobot suudab puhastada mitmesuguseid siledaid pindu ja sobib igat tüüpi klaasidele, sealhulgas peeglitele, klaaslaudadele ja ustele. Nagu kõigi teiste aknapesurobotite puhul tuleb enne roboti käivitamist kinnitada turvanöör. See on juhuks, kui masina imemisvõimsus mingil põhjusel peaks kaduma ja masin akna küljest lahti tuleb.

Karbis on kaasas vahetatavad puhastuspadjad, mis eemaldavad tõhusalt püsivad plekid ja mustuse. Aknapesuroboti käivitamiseks vajutage lihtsalt ühte nuppu ja robot ärkab ellu. Samuti leiate infrapuna-kaugjuhtimispuldi, mis juhib robotit, kui see satub takistustesse või jääb kinni. Sisseehitatud nutikad andurid võimaldavad robotil mõõta akna piire.

Kui laadimiskaabli pikkus pole piisav, peate vaid ühendust võtma tootjaga ja nad saadavad teile pikema kaabli!

Spetsifikatsioon

  • Suurus: 29,5 x 14,9 x 11,9 cm
  • Imemisvõimsus: 5600PA
  • Pinge: 100–240 V, 50 Hz / 60 Hz
  • Imemisrežiim: vaakum
  • Juhtimisrežiim: puutetundlik / kaugjuhtimispult
  • Kolm puhastusrežiimi (ülevalt alla, paremalt alla, vasakult alla)

Erinevalt näiteks HOBOT-298-st on tegemist ümarjate otsadega aknapesurobotiga, mis tähendab tõenäoliselt seda, et ta ei puhasta nurke nii efektiivselt kui seda teevad ruudukujulised robotid.

Kasutamisetapid

– Esiteks pane masin laadima.

– Teiseks kontrolli puhastuslappi.

– Kolmandaks kinnita turvanöör.

– Neljandaks ühenda toiteallikas.

– Viiendaks lülita elekter sisse.

– Lõpuks kasuta kaugjuhtimispulti.

Märkus:

Masina alla libisemise põhjuseks võib olla see, et puhastuslapp on mustust täis või liiga märg.