Aknapesurobot Hobot 298

HOBOT Technology Inc on tõestatud liider aknapesurobotite turul oma loomisest peale ja HOBOT-298 on siiani nende parim aknapesurobot. Automaatse ultraheli pihusti, suure puhastusala ja unikaalse Bluetooth-funktsiooniga võib 298 olla turul üks parimatest aknapuhastusrobotitest.

Mis muudab selle võimsa masina nii tähelepanuväärseks?

Peamised omadused

 • Automaatne ultraheli pihusti
 • Energiatõhus ja vaikne mootor
 • Dünaamiline pneumaatiline padi
 • Tehisintellekti kontrollitud nutikad puhastusteed
 • Bluetooth-ühendusega kaugjuhtimispuldi rakendus
 • Suur 25 cm x 25 cm puhastustald

Uuendamine

HOBOT-298 on viimane väljalase HOBOT pere aknapuhastusrobotitest. Ta kasutab täiustatud versiooni 188 mudeli vaakummootorist, lisades tsentrifugaalpumba, mis aitab robotil ületada kõik ebaühtlased pinnad, mis osutuvad vähemal konkurentidel liiga keeruliseks. HOBOT-298 on võimeline puhastama ühe ruutmeetri klaasi alla kahe ja poole minuti.

Võib-olla kõige suuremaks parenduseks HOBOT-298 juures on uuenduslik automaatne ultraheli pihusti, mis pihustab vett või pesuainet pinnale, mida ta parajasti puhastab. See aitab mustuse ära pesta ja jätta aknad puhtaks ja säravaks. Lisatud mikrofiiberlapp kuivatab HOBOT pinna peale puhastamist, jättes maha triipudest vaba läikivpuhta pinna.

Integreeritud tehisintellekti täiustused

HOBOTi tarkvara on täiendatud ja täiustatud eelneva mudeli iteratsioone. HOBOT-298-le lisati Technology S2.1 GIRO sensor, mis haldab arukalt kõiki selle eksklusiivse mudeli uusi funktsioone. Need täiustused hõlmavad kukkumise kontrolli algoritmi ja võimet tajuda akna servi sõltumata selle raamist.

Hobot 298 app töötab mobiilis Bluetooth ühendusega

Tänu unikaalsele HOBOT rakendusele, mis on saadaval iOS ja Android seadmetele, oled sa võimeline avama kogu oma 298 potentsiaali ja juurdepääsu kõikidele funktsioonidele ja võimalustele, mida see robot saab pakkuda. Rakendusel on kolm integreeritud automaatset puhastamise režiimi ja see sisaldab isegi käsitsi töörežiimi, et lisada mugavust. Muidugi, kui te ei soovi äppi kasutada, on ka kaugjuhtimispuldis sarnased funktsioonid.

Vaikne energiatõhus mootor

Vaatamata sellele, et tal on sama mootor nagu eelmistel mudelitel ja ta kaalub rohkem, on HOBOT-298 ehk üks vaikseim aknapuhastusrobot. Töötamise ajal on seadme müratase ainult 64 dB! See on nii vaikne, et sa võid unustada, et see on isegi seal. Kuniks HOBOT piiksub, et teile teada anda lõppenud puhastamisest.

Loe ka Wexbi aknaid pesevast robotist.

Mida kliendid robotist räägivad

Plussid

Automaatne ultraheli pihusti tundub olema esimene asi klientide mõtetes, kui nad räägivad oma HOBOTist, ja kui hästi pihusti ja mikrofiiber lapiga puhastada tolmu ja mustust, mida teised masinad ei suuda.

Mugavus, mida see seade pakub kasutajatele vabastades nad muude ülesannete täitmiseks, on tõenäoliselt HOBOTi suurim müügiargument ja ilmselt see, miks olete üldse huvitatud sellise roboti ostmisest.

See robot võib ulatuda kohadesse, mis on liiga kõrged, et inimesed neid puhastada saaks, nagu näiteks aknad trepihallides või läbi kahe korruse ulatuvates ruumides.

Seade on märkimisväärselt kokkuhoidlik vee või puhastusaine kasutamisel, seepärast tuleb veepaaki harva täita.

Lisatud mikrofiiber lapiga puhastab robot uskumatult hästi ja lappi ennast saab pesumasinas pesta.

Robot on suurepärane suuremate akende puhastamisel. Väiksematel akendel võivad sensorid veidi rohkem vaeva näha.

Miinused

Kuigi ta on tolmu ja mustuse eemaldamisel parem kui teised seadmed, võib olla siiski vaja eelnevalt liiga määrdunud aknad käsitsi suuremast mustusest puhastada, et tagada tõrgeteta toimimine ja et pump või robot ise ei ummistuks.

Mõned kasutajad on teatanud aku probleemidest. Sellised asjad juhtuvad kahjuks mis tahes elektroonilise seadmega. Õnneks HOBOT toodetel on üheaastane garantii ja aku saab ümber vahetatud.

Laialdane plastiku kasutamine korpuse osades tundub sellise kalli seadme juures miinuseks, samas korpus kaitseb seadet ja plastikust osad võimaldavad seadet vajadusel lihtsalt parandada.

Kas HOBOT-298 on minu jaoks?

Kodupuhastusrobotid on mugava tuleviku alguseks. Kuigi me ei ole veel robotiseeritud maailmas, on need seadmed esimesed sammud sellise maailma suunas. Kodupuhastusrobotid on võimelised muutma ja parandama miljonite inimeste elu kogu maailmas, eriti nende, kellel on piiratud liikuvus ja seetõttu raskem oma kodu korras hoida.

Uuring, mis avaldati rahvusvahelises progressiivsete robotite süsteemide ajakirjas (International Journal of Advanced Robotic Systems), rõhutab konkreetselt, kuidas need tooted on otseselt kasulikud marginaliseeritud rühmade nagu puuetega inimesed ja vanurid jaoks, aidates või tehes puhastusülesandeid, mis on neil inimestel liiga rasked täita. Teine uuring, mille viis läbi Swinburne’i ülikooli insenerikool, märgib lisaks nende seadmete potentsiaali, märkides samas, et enne, kui need seadmed on kõigile kättesaadavad, peavad nende hinnad langema.

HOBOT-298 on praegu aknapesurobotite tipp, millel on hulgaliselt erinevaid funktsioone ja kasutusmugavus, mis sobib suurepäraselt igasse majapidamisse. Sellel on üheaastane garantii, mis aitab teile meelerahu anda, kui peaks tekkima probleeme. HOBOT-298 on üks parematest kõigi tänapäeval turul pakutavate kõige kallimate aknapesurobotite seas.

Spetsifikatsioon

 • Tootja Hobot
 • Aku tüüp Li – ion
 • Puhastuskiirus 1 m2/2,4 min
 • Müratase 64 dB (A)
 • Aknapesuri tüüp robot
 • Värv valge

Pakendis on robot, pikendusjuhe, toiteallikas (50–60 Hz, 100–240 V), kaks mikrokiust puhastuslappi, kaugjuhtimispult, turvaköis, kasutusjuhend.