Aknapesurobot Gladwell Gecko

Aknapesurobot Gladwell Gecko

Kui asute aknaid pesema, siis läheb teil vaja redelit, erinevaid lappe ja käsnu vahel ka viimistlemiseks paberit. Kõik see jätab endast maha sageli rohkem segadust, kui varem oli. Aknad saavad küll puhtaks, kuid tuba on segadst täis. Seetõttu loodi Gecko. Tootja soovis kaugjuhtimisega aknapesurobotit, mis oleks lihtne ja hõlpsasti kasutatav, et kõrvaldada segadus ja hirm, mis sageli akende puhastamisest tuleneb. Gladwell Gecko on isejuhtiv aknapesurobot, millel on sisemine puhastusveepaak ja pihustusotsak. See aitab hästi eemaldada kerget prahti ja tolmu ning töötab suurepäraselt aknapesuvahendiga. Aknapuhastusrobot Gladwell Gecko on mõeldud aknaklaaside hõlpsaks puhastamiseks.

Kuna see on automaatne aknapesurobot, saate selle ühendada oma nutiseadmes oleva rakendusega ja kui robot on puhastamise lõpetanud, saate sellekohase teate telefonirakenduses. Samuti saate teate, kui seal üleval on probleem, mis nõuab kiiret tegutsemist.

Intuitiivne puhastustehnoloogia

Gecko aknapesuroboti intelligentne ja tehisintellekti kasutav disain teeb teie aknad puhtaks kiiresti ja tõhusalt. Gecko tuvastab servad ja kasutab oma täiustatud algoritmi, et küürida puhtaks iga akna osa, kaasa arvatud raskesti ligipääsetavad alad, kuhu te ise ei ulatu.

Ohutu

Kui kasutate Gecko aknapesurobotit, siis ei pea te ronima redelil ja ohustama ennast, saate puhastada oma aknad oma diivanilt lahkumata. Gecko aknapesurobotil on turvaköis, mis tagab teie seadmele topeltkaitse ja ohutuse. Seadmel on ka aku, kuid töötab ta ikkagi otse vooluvõrgust tarbitava elektriga. Aku on vaid juhuks, kui vool peaks kaduma ja imamisvõimsus langema. Sel juhul ei kuku seade aknalt maha, vaid annab märku ja te saate ta turvaliselt eemaldada.

Gekode nutikas disain võimaldab seda kaugjuhtimispuldi abil kontrollida. Geckol on ka täisjuurdepääsuga rakendus, nii et saate teda juhtida kiiresti ja hõlpsalt vastavalt oma kodu vajadustele.

Sügavpuhastus

Gecko aknapuhastaja kasutab aknale kinnitamiseks imemistehnoloogiat. Toote pestavad mikrofiiberpadjad puhastavad põhjalikult aknaid ning võimaldavad sügavat ja sädeleva tulemusega puhastamist. Geckol on kolm puhastustee valikut, automaatne, manuaalne ja intelligentne. Manuaalse teekonna saate ise määrata ja aknapesurobotit juhtida kohta, kus näete, et see veel puhastamist vajab.

Olenemata sellest, kas teie aknad on raamitud või raamimata, on Gladwell Gecko aknapesurobot mitmekülgne ja teenib kõiki teie vajadusi. Üllatuslikult suudab see puhastada ka seinu, lauaplaate, dušikappe ja muud. Teie aknad on väikese ajakuluga säravalt puhtad.

Keskendudes tõhususele, sisaldab pakend kahte korduvkasutatavat puhastuspatja. Põhimõtteliselt on need keskkonnasõbralikud ja säästavad teie raha. Kuid aja jooksul peate neid välja vahetama, sest kangas kulub.

Funktsioonid

Funktsioonide osas ei saa keegi Gladwelli aknapesurobotist võitu. Esimene asi, mida selle roboti juures tähele panete, on see, et suurus on teiste turul olevate aknapesurobotitega võrreldes veidi väiksem. Läbimõeldud kujundus pakub talle atraktiivsust ja isegi nii väiksena on tal rohkem puhastusvõimet, kui suuremal aknapesurobotil.

Alljärgnevalt on loetletud Gecko funktsioonid.

Intuitiivne puhastustehnoloogia. LED-ekraan ja -indikaatorid, sügavpuhastus, automaatne servade tuvastamine, rakenduste abil töötavad ja manuaalsed režiimid, õhuventilatsioonitross, kolm puhastustee valikut, pestavad mikrokiudpadjad, kukkumisvastane tehnoloogia, mis sisaldab turvanööri, märguande helisignaal. Robotiga ühendatud mobiilirakenduse leiate rakenduste poest jaotisest “GlassBot2”. Robotl on kaasas laetavad patareid. Sellel on kaugjuhtimispult ja see ühendatakse rakendusega. Komplekti kuuluvad puhastusvahendid. Pakendis on kaasas kasutusjuhend. Omab lisakaablit, mis toimib varundusena.

Plussid

  • Gecko on taskukohase hinnaga ja hinna ning kvaliteedi suhe on paigas. Samuti vastab toote väärtus hinnale.
  • Toode on hästi tehtud ja vastupidav.
  • Kasutatud on laetavaid patareisid.
  • Saab kasutada täiendavaid puhastusvahendeid.
  • Lihtne üles seada, ava pakend ja kinnita robot aknale. Enne muidugi tuleb tutvuda kasutusjuhendiga!
  • Väga tõhus akende mustusest puhastamisel.
  • Rakendusest on seda lihtne juhtida.
  • Teeb head tööd erikujuliste akende puhastamisel.

Miinused

  • Ei suuda, erinevalt Cecoteci robotist, oma ümara kuju tõttu puhastada nurki.
  • Ei puhasta eriti määrdunud aknaid kuigi hästi.

Üldiselt on Gladwell Gecko mõistliku hinnaga aknapuhastusrobot. Ta on vastupidav, hõlpsasti paigaldatav ja mugav kasutada. See sobib hõivatud koduomanikele aja kokkuhoiuks, kuna ta on rahasäästja, väga tõhus ja annab teile vaba aega.