Cop Rose X6

Aknapesurobot Cop Rose X6

Aknapesurobotite suureks eeliseks on see, et nendega saab puhastada kõrgeid aknaid, seega ei pea kasutaja enda tervist redelitel ronides ohtu seadma. Samuti hoiab hea aknapesurobot aega kokku. Pealegi pole liiga palju neid inimesi, kes akende pesu naudiksid. Miks mitte jätta siis ebameeldiv kodutöö roboti hooleks, eriti, kui ta sellega hästi toime tuleb.

Omadused

Aknapesurobot Cop Rose X6 on kerge kaaluga, 1,2 kg on raskus, millega ka eakad inimesed toime tulevad. Kui mõelda majapidamistöödele, siis just akende pesu on see, mis eakatel üle jõu käib.

Tänu aknapesuroboti tehisintellektile on ta „tark“, ta oskab planeerida puhastusteekonda. Roboti puhastusteekond on lineaarne, ta liigub sirgjooneliselt servast servani. Tal on kaks automaatset puhastusteed Z ja N kujuline. Robot liigub paremalt vasakule, siis veidi üles ja vasakult paremale servast servani. Teine liikumine on alt üles, üleval liigub veidi paremale ja siis jälle all, all veidi paremale ja siis üles. Kuna robotil on efektiivne liikumine, siis ta puhastab 2,4 minutiga 1m2 pinda. See on väga kiire. Sisseehitatud lasersensorid tuvastavad raamid ja servad, roboti saab kinnitada ka näiteks servadeta peeglile, mille ta puhastab ilma probleemideta. Aknapesurobot sobib puhastama nii klaasi, seinu, glasuurplaate kui ka marmorit, temaga saab puhastada nii horisontaalseid kui ka vertikaalseid siledaid pindu.

Paljudel aknapesurobotitel on klaasi paksuse piirang, sellel aknapesurobotil klaasi paksuse limiit puudub. Teda võib asetada ka suhteliselt õhukesele klaasile.

Aknapesuroboti mõõdud on 24X24X10 cm. Roboti enda suurusest lähtuvalt on minimaalseks puhastusalaks 40X40 cm. Eriti hea tulemuse saab suurte pindade puhastamisel. Kui aknad koosnevad väikestest ruutudest, siis ilmselt mingit ajalist kokkuhoidu aknapesurobot ei anna, sest iga ruudu puhastamiseks tuleb robot käsitsi ümber tõsta.

Kaugjuhtimine on võimalik kuni 15 m kauguselt. Saad ise diivanil olles robotit määrdunud kohta juhatada. Käsitsi juhtimine puldi abil, sellele käivad sisse kaks patareid.

Madal müratase 60 dB võimaldab roboti töötamise ajal vabalt omavahel juttu puhuda, robot ei sega oma müraga ja häält pole vaja tõsta.

Turvalisus

Tootja on suurt rõhku pannud Cop Rose X6 turvalisusele. Aknapesurobotil on kukkumisvastased andurid. Sisseehitatud vaakumi mootor on 2800 Pa tugeva imemisvõimsusega, aknapesurobot kinnitub tihedalt pinnale, ega kuku alla. Robot annab helisignaaliga märku, kui vool katkeb ja aku tühjeneb, UPS süsteem võimaldab robotil olla 30 min akna küljes peale voolu katkemist, robotil on selleks puhuks sisseehitatud Li-ion aku. Robot suudab kontrollida survet reaalajas ja teada anda, kui midagi on valesti. Lisaks on aknapesurobotil kaasas turvanöör, kui pesete aknaid väljapoolt. Kinnitage turvanöör kusagile ruumis asuva kindlalt kinni oleva eseme külge ning teine ots roboti külge. See on juhuks, kui mingil põhjusel robot siiski akna küljest lahti tuleb. Turvanöör peab vastu 150 kgf raskusele.

Voolujuhtme pikkus on 5 m. Kasutajad on maininud, et kui aknad on väga määrdunud, siis määrdub ka voolujuhe, kui akna pinnaga kokku puutub. Kasutajad soovitavad ka voolujuhet aeg-ajalt puhastada ja üle pühkida.

Aknapesuroboti puhastuslapid on mikrofiiber kangast, need on korduvkasutatavad ja nagu mikrofiiber kangas ikka, mahutab palju mustust ja tolmu.

Paki sisu

Kui ostate aknapesuroboti, siis pakendist leiate peale aknapesuroboti veel puldi, adapteri, kaabli, pikendusjuhtme, kaks mikrofiibrist puhastuslappi, turvaköie ning kasutus- ja hooldusjuhendi.

Loe ka Elfbot masina kohta.

Spetsifikatsioon

  • Kaubamärk: Cop Rose
  • Võimsus (W): 80
  • Pinge (V): 100 – 240V
  • Kaal: 1,2 kg
  • Pakendi kaal: 2,56 kg
  • Toote mõõtmed (pikkus x laius x kõrgus): 24 x 24 x 10 cm
  • Pakendi suurus (pikkus x laius x kõrgus): 35,50 x 14,50 x 27,00 cm